• Penzión Bezovec
 • Kontaktujte nás
  +421 (0)903 500836
  rezervacie@penzionbezovec.sk
   Novinky
  Skorá jar na BezovciSkorá jar na Bezovci

  Drahí priatelia prírody, športu a prechádzok po nádherných pahorkoch, navštívte nás a zažijete za prijateľnú cenu príjemný pobyt, spojený s dobrou gastronómiou, procedúrami a zábavou. viac na stránke v sekcii ponuky pobytov zobraziť viac...


  Nový prevádzkovateľ Penziónu Bezovec Vás srdečne víta

  Vážení návštevníci tejto krásnej časti nášho Slovenska, konkrétne pohoria Považský Inovec a lokality Bezovec. Sme noví prevádzkovatelia tohto nádherného zariadenia, ktoré má už 12 ročnú tradíciu a náš skúsený personál je Vám k dispozícií.


  Kto prv príde, ten prv ....

  V mesiaci november si uctime návštevníkov našim hotelových uvítacím nápojom, sme tu noví a chceme sa Vám priblížiť, byť Vašim spoločníkom pri potulkách týmto krajom a je našou snahou nadviazať na bohatú tradíciu tohto zariadenia - všetci ste vítaní

  naše gastroslužby pre Vás

  Hotelová reštaurácia sa nachádza na prízemí a je prístúpná aj pre klientov, ktorí nie sú ubytovaní v penzióne.

  Kapacita reštaurácie je 45 stoličiek a priestor sa dá využiť aj v prospech rodinných udalostí, ako menšie svadby, oslavy a podobne.

  Raňajky sú štandardne podávané formou bufetových stolov a našou snahou je, aby klienti boli spokojní s kvalitou a rozmanitosťou stravy.

  Obedy a večere sú ponúkané formou bufetových stolov, pri menšej obsadenosti výberom z menu.

  Reštauračné priestory sa dajú využiť v prospech rodinných a firemných podujatí.

  Reštaurácia sa v priebehu dňa využíva aj ako kaviareň a našim návštevníkom ponúkame kvalitnú kávu Nescaffe, rôzne druhy čajov, alkoholické a nealkoholické nápoje, cukrovinky.

  Súčasne ponúkame priestory školiacej miestnosti s kapacitou do 30 ľudí s vybavením. 

  náš jedálny lístok

  náš nápojový lístok


         

  V letnom ale aj zimnom období Vás radi obslúžime aj na terase, s vonkajším sedením a občerstvením v bufete "Bezovčan". Ponúkané sú teplé a studené nápoje, pečená klobáska a párky, desiatové polievky a cukrovinky.

      
   

  Penzión BEZOVEC ***, Nová Lehota 228, 91635 Modrová
  tel.: +421 (0)903 500836, e-mail: rezervacie@penzionbezovec.sk, www.penzionbezovec.sk

   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.