• Penzión Bezovec
 • Kontaktujte nás
  +421 (0)903 500836
  rezervacie@penzionbezovec.sk
   Novinky
  Skorá jar na BezovciSkorá jar na Bezovci

  Drahí priatelia prírody, športu a prechádzok po nádherných pahorkoch, navštívte nás a zažijete za prijateľnú cenu príjemný pobyt, spojený s dobrou gastronómiou, procedúrami a zábavou. viac na stránke v sekcii ponuky pobytov zobraziť viac...


  Nový prevádzkovateľ Penziónu Bezovec Vás srdečne víta

  Vážení návštevníci tejto krásnej časti nášho Slovenska, konkrétne pohoria Považský Inovec a lokality Bezovec. Sme noví prevádzkovatelia tohto nádherného zariadenia, ktoré má už 12 ročnú tradíciu a náš skúsený personál je Vám k dispozícií.


  Kto prv príde, ten prv ....

  V mesiaci november si uctime návštevníkov našim hotelových uvítacím nápojom, sme tu noví a chceme sa Vám priblížiť, byť Vašim spoločníkom pri potulkách týmto krajom a je našou snahou nadviazať na bohatú tradíciu tohto zariadenia - všetci ste vítaní

  Komfortné ubytovanie na Bezovce

  Vitajte v prírode, mieste pohladenia duše a rozvoja tela

  Rezervácia pobytu v Penzióne Bezovec

  Ubytovanie poskytujeme našim návštevníkom v 2- a 3-posteľových izbách a v 2 apartmánoch pre 3 osoby. V každej izbe je TV, vlastné sociálne zariadenie (WC, sprchový kút), sušič vlasov a chladnička.

  Raňajky, obedy a večere sú štandardne podávané formou bufetových stolov a našou snahou je, aby klienti boli spokojní s kvalitou a rozmanitosťou stravy (pri menšom počte ubytovaných klientov je ponúkané menu).

  Súčasne ponúkame priestory školiacej miestnosti s kapacitou 30 ľudí s vybavením. Reštauračné priestory sa dajú využiť v prospech rodinných a firemných podujatí. V letnom a zimnom období naši klienti radi využívajú priestory vonkajšej terasy s občerstvením.

  Našim klientom je k dispozícii využívanie wellness centra - fínska sauna, jacuzzi a služby rehabilitačného centra so spektrom masáži a zábalov (TU cenník). 

    

  Penzión BEZOVEC ***, Nová Lehota 228, 91635 Modrová
  tel.: +421 (0)903 500836, e-mail: rezervacie@penzionbezovec.sk, www.penzionbezovec.sk

   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.