• Penzión Bezovec
 • Kontaktujte nás
  +421 (0)903 500836
  rezervacie@penzionbezovec.sk
   Novinky
  Skorá jar na BezovciSkorá jar na Bezovci

  Drahí priatelia prírody, športu a prechádzok po nádherných pahorkoch, navštívte nás a zažijete za prijateľnú cenu príjemný pobyt, spojený s dobrou gastronómiou, procedúrami a zábavou. viac na stránke v sekcii ponuky pobytov zobraziť viac...


  Nový prevádzkovateľ Penziónu Bezovec Vás srdečne víta

  Vážení návštevníci tejto krásnej časti nášho Slovenska, konkrétne pohoria Považský Inovec a lokality Bezovec. Sme noví prevádzkovatelia tohto nádherného zariadenia, ktoré má už 12 ročnú tradíciu a náš skúsený personál je Vám k dispozícií.


  Kto prv príde, ten prv ....

  V mesiaci november si uctime návštevníkov našim hotelových uvítacím nápojom, sme tu noví a chceme sa Vám priblížiť, byť Vašim spoločníkom pri potulkách týmto krajom a je našou snahou nadviazať na bohatú tradíciu tohto zariadenia - všetci ste vítaní

  školenia, teambuilding, rodinné akcie

  Spoločenské a Konferenčné priestory v našom Penzióne Bezovec sú vhodné na rôzne druhy kongresov, meetingov, konferencií, školení či iných udalostí.

   

  Súčasne sa ponúkajú aj pre organizovanie rodinných podujatí, ako oslavy výročí či iné formy podujatí pre priateľov.

  Máme pre Vás k dispozícii miestnosť pre 30 ľudí, ktorú vieme upraviť presne podľa vašich požiadaviek. Kapacita miestnosti závisí od usporiadania stolov a stoličiek.

  V prípade väčšieho počtu ľudí sa dá miestnosť doplniť a kombinovať s hotelovou reštauráciou a letnou terasou.

   

  Spoločenské priestory sú klimatizované s denným svetlom s možnosťou zatemnenia.

  V štandardnom zabezpečení sály na podujatie poskytujeme flip-chart (fixy), premietacie plátno.

  Za poplatok vieme poskytnúť hotelový data-projektor, ozvučenie a samozrejmosťou je kvalitné ubytovanie s možnosťou wellness (vírivka, sauna, masáže, zábaly...), a gastro-servisom (občerstvenie počas podujatia a celodenná strava).

     

  Súčasťou komplexnej ponuky z našej strany,  je možnosť zabezpečiť pre vás interiérové a exteriérové animácie a team-buildingové zážitkové aktivity (za pomoci profesionálnych agentúr, s ktorými dlhodobo spolupracujeme a vieme tak obohatiť váš pobyt u nás).

  Navyše, sme uprostred pohoria Považský Inovec, obklopený množstvom turistických trás a pre Vás to vytvára predpolie na organizovanie nádherných firemných podujatí spojených s návštevou prírody, turistikou, cyklistkou.

  Nechajte sa inšpirovať aj ponukou večernej zábavy v hotelovej reštaurácii, alebo v letnom období na terase.

  Zabezpečte si prenájom konferenčnej miestnosti včas, a predídete tak zbytočnému stresu.

  Kontaktujte nás, radi Vám vypracujeme cenovú ponuku a rovnako sa potešíme aj Vašej osobnej návšteve, pri ktorej Vám odprezentujeme celý Penzión a nádherné ekologicky čisté okolie.

  Penzión BEZOVEC ***, Nová Lehota 228, 91635 Modrová
  tel.: +421 (0)903 500836, e-mail: rezervacie@penzionbezovec.sk, www.penzionbezovec.sk

   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.