• Penzión Bezovec
 • Kontaktujte nás
  +421 (0)903 500836
  rezervacie@penzionbezovec.sk
   Novinky
  Skorá jar na BezovciSkorá jar na Bezovci

  Drahí priatelia prírody, športu a prechádzok po nádherných pahorkoch, navštívte nás a zažijete za prijateľnú cenu príjemný pobyt, spojený s dobrou gastronómiou, procedúrami a zábavou. viac na stránke v sekcii ponuky pobytov zobraziť viac...


  Nový prevádzkovateľ Penziónu Bezovec Vás srdečne víta

  Vážení návštevníci tejto krásnej časti nášho Slovenska, konkrétne pohoria Považský Inovec a lokality Bezovec. Sme noví prevádzkovatelia tohto nádherného zariadenia, ktoré má už 12 ročnú tradíciu a náš skúsený personál je Vám k dispozícií.


  Kto prv príde, ten prv ....

  V mesiaci november si uctime návštevníkov našim hotelových uvítacím nápojom, sme tu noví a chceme sa Vám priblížiť, byť Vašim spoločníkom pri potulkách týmto krajom a je našou snahou nadviazať na bohatú tradíciu tohto zariadenia - všetci ste vítaní

  toto miesto si určite zaľúbite

  V letnom období je lokalita "Bezovca" miestom pre turistov, milovníkov krásnej prírody a množstva turistických chodníčkov. Samotný vrchol hory Bezovec Vás očarí svojim výhľadom na okolité pohoria Malých Karpát či Považského Inovca, dokonca na pohorie Ponitria či Strážovských vrchov. Obľúbenou destináciou je hrad Tematín a Topoľčiansky hrad, rovnako "Marhát", či iné miesta zasvätené prehistórii, obdobiu Veľkej Moravy či stredoveku.

  Kúpanie je možné v rôznych lokalitách rieky Váh, na upravených či menej upravených plochách v oblasti Hornej Stredy či Piešťan, rovnako na termálnom kúpalisku Eva v Piešťanoch. Rovnako v prírodnej hrádzi na Duchonke smerom na Topoľčany.  

     

  Svoje čaro má dedinka Nová Lehota, ktorá je vzdialená od penziónu asi 2 km. V obci sa nachádza neorománsky kostol a pomník padlým v druhej svetovej vojne. Dastínska kyselka je známa svojim minerálnym prameňom. 

  KÚPELE PIEŠŤANY
  Možnosť využitia procedúr v kúpeľných domoch a kúpanie v termálnych liečivých vodách. Z penziónu vám zabezpečíme odvoz aj dovoz (Piešťany cca 15min). V piešťanských kúpeľoch ponúkajú okolo 60 rôznych liečebných procedúr, pričom základom sú procedúry využívajúce unikátnu minerálnu vodu a liečivé sírne bahno, ktoré sa kombinujú s vodoliečbou, individuálnou a skupinovou rehabilitáciou, masážami, uhličitou terapiou, svetloliečbou, elektroliečbou, teploliečbou a relaxačnými procedúrami.
  https://www.ensanahotels.com

    

  LYŽIARSKE STREDISKO BEZOVEC
  Lyžiarske stredisko Bezovec sa nachádza v pohorí Považský Inovec, približne 20 km od mesta Piešťany a je ľahko dostupné automobilovou a autobusovou dopravou s parkovacími kapacitami priamo v centre strediska a záchytným parkoviskom.

  Stredisko nesie názov podľa vrchu Bezovec, ležiaceho v nadmorskej výške 748 m. K dispozícii sú štyri technicky zasnežované (1.600 m) a dve čiastočne zasnežované, denne upravované lyžiarske zjazdovky s orientáciou na všetky svetové strany s celkovou prepravnou kapacitou 3.000 osôb/h, ktoré sú pre svoju rôznorodosť obťažnosti priamo predurčené pre lyžiarov začiatočníkov ( lyžiarske výcviky ), mierne pokročilých, ako aj náročných lyžiarov a snowboardistov. Vleky sú vybavené automatickým lístkovým systémom. Stredisko disponuje lyžiarskou škôlkou, požičovňou lyžiarskej výstroje, ski servisom, reštauračnými zariadeniami s možnosťou vnútorného aj vonkajšieho posedenia na prekrytých terasách a je v prevádzke každodenne počas zimnej sezóny s možnosťou večerného lyžovania.

  Web: www.skibezovec.sk

     

  TERMÁLNE KÚPALISKO "EVA" Piešťany
  [16 km]
  Termálne kúpalisko Eva v Piešťanoch patrí medzi kultúrne pamiatky. Areál vo výške 162 m n.m. pozostávajúci z 25-metrového krytého bazéna /v súčasnosti mimo prevádzky/, z otvoreného 50 -metrového bazéna , kľudového bazéna a detského bazéna ako aj z plôch vyhradených na slnenie pre rôzne športy, bol vybudovaný v rokoch 1933 – 1934 podľa projektu architektov F. Wimmera, V. Kolátora a A. Szönyiho.

  Teplota vody sa pohybuje okolo 27 °C, v kľudovom bazéne až 34-36 °C. V areáli plnom stromov a zelene nájdete aj trávnatú plochu vhodnú pre volejbal a kriket,dva antukové tenisové dvorce a ihrisko na plážový volejbal. Kapacita areálu dosahuje 1500 osôb, prevádzka v súčasnosti iba letná.

  Viac tu: http://www.kupaliskoeva.sk

  SQUASH a BOWLING CLUB PIEŠŤANY
  Squash na štyroch klimatizovaných kurtoch Fiberesin. Servis ponúka predaj širokého sortimentu squashových rakiet a obuvi, prenájom squashového výstroja: rakiet, loptičiek a tenisiek. Klientom je k dispozícii sauna, stolný tenis, relaxačné masáže, solárium, vypletanie rakiet. 
  Web: www.squashclub.sk

  Bowling Center Victoria - bowling je zábavou a pohybom, ktorý pristane všetkým. Hra pre relax, zdravie a zábavu s priateľmi, aktívny oddych pre kúpeľných hostí po procedúrach, pre návštevníkov mesta, ale aj na usporiadanie rodinných  či firemných turnajov. Piešťany sú nesporne športovým mestom. No ak sa pozrieme na ponúkané druhy športu, sú skôr profesionálne zamerané. V meste chýba také športovo-zábavné centrum, ktoré by mohli využívať ľudia v každom veku. A to je bez pochyby bowling, ktorý teraz v Európe zažíva boom. Bowling dáva možnosť aj mladým ľuďom, ktorí sa nezaoberajú profesionálne nejakým športom, aktívne tráviť svoj voľný čas v peknom a príjemnom prostredí. Bowling je šport pre každý vek: môžete ho hrať pre zábavu i relax, ale môžete sa ním začať zaoberať aj profesionálne. Bowling Center Victoria je otvorený pre milovníkov tejto zaujímavej hry, pre začiatočníkov, pre školy a kluby i pre profesionálnych hráčov.
  http://www.bowlingpiestany.sk

     

  RATNOVSKÁ ZÁTOKA
  [16 km]

  Ratnovská zátoka vzdialená 16 km je situovaná v ľavej časti jazera Sĺňava na rieke Váh. Je tu vybudovaný Areál vodných športov, ktorý obsahuje aj vodnolyžiarsky vlek. Medzi návštevníkov patria nielen pokročilí vodnolyžiari, ale aj začiatočníci, ktorí sú prostredníctvom inštruktora zaučení do základov lyžovania na vode.

  Areál je vhodný aj pre rodiny s deťmi, pretože obsahuje plážové kúpalisko so sprchami, plážové volejbalové ihrisko, detský kútik – preliezačky, húpačky, šmykľavky, pieskovisko, minifutbalové ihrisko a iné atrakcie.

  Web: www.lyziari.sk

     

  SPA GOLF KLUB Piešťany
  [13 km]

  Piešťanské kúpele vybudovali v tesnom susedstve kúpeľného areálu golfové ihrisko s kompletným servisom vzdialene od Bezovca 13 km. Nájdete tam 9-jamkové ihrisko, driving range (cvičná lúka), golf akadémia, tenisové kurty, kaviareň s letnou terasou, golfová škola, požičovňa a predaj golfovej výstroje, požičovňa elektrovozíkov, kroket a iné kúpeľné a hotelové služby

  Web: www.spagolf.sk

     

  Vodná nádrž DUCHONKA
  [8 km]

  Rekreačná oblasť Duchonka leží 8 km od Bezovca, v nadmorskej výške 275 m, vo venci pohoria Považského Inovca, v peknom prostredí brezového hája, v blízkosti vodnej nádrže. Celková rozloha autokempingu je 30 ha. Vodná nádrž zaberá plochu 17 ha. Západná časť vodnej nádrže je lemovaná piesočnatou plážou.

  Súčasťou je športový areál - tenisové, golfové, stolnotenisové, volejbalové. Vo vodnej nádrži sú okrem kúpania aj dobré podmienky pre športové rybárstvo, člnkovanie, bicyklovanie na vodných bicykloch. Okolie ATC je možné na cykloturistiku, okolité lesy ponúkajú možnosť pre letnú turistiku, zber húb.

  Kultúrne akcie na Duchonke -
  lákadlom pre návštevníkov všetkých vekových kategórii je možnosť zábavy počas letnej sezóny na diskotékach na troch tanečných plochách, ktoré sú magnetom vďaka vystúpeniam popredných slovenských a českých interpretov, premietanie filmov v amfiteátri, na ktorom sa koná Kultúrne leto, ktoré ponúka oddych a zábavu pri vystúpeniach skupín rôznych hudobných žánrov, ľudových rozprávačov a taktiež rôzne súťažné a zábavné akcie pre deti.

     

  HORNÁ STREDA – PRÍRODNÉ KÚPANIE
  [10 km]

  Prírodné kúpanie Horná Streda je vzdialené 10 km. Areál je ohraničený, upravený a zladený s okolitou prírodou. Jeho zaujímavosťou sú piesočnaté pláže.

  Návštevníkom okrem kúpania ponúka aj možnosť využiť ihrisko na plážový volejbal alebo si zahrať futbal na piesku. Bezplatné parkovanie zabezpečuje široké priestranstvo v okolí kúpaliska.  Penzión BEZOVEC ***, Nová Lehota 228, 91635 Modrová
  tel.: +421 (0)903 500836, e-mail: rezervacie@penzionbezovec.sk, www.penzionbezovec.sk

   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.